Urządzenia do kompostowni

URZĄDZENIA
MENART

Jesteśmy dystrybutorem firmy MENART – producenta maszyn i urządzeń wspomagających pracę zakładów zagospodarowania odpadów. Doradzamy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i twojego biznesu. W naszej ofercie znajdują się rozdrabniacze biomasy, przesiewacze bębnowe oraz przerzucarki pryzm. Produkty z naszej oferty wyróżnia:

  • wysoka jakość wykonania
  • funkcjonalność
  • stabilność systemów
  • niezawodność
  • innowacyjność

Newkom jako doświadczony i sprawdzony dystrybutor dba o zaufanie i satysfakcję klientów. Maszyny i urządzenia MENART znajdujące się w naszej ofercie są efektem 50-letniego doświadczenia producenta, który od kilkudziesięciu lat dostarcza maszyny dla klientów na całym świecie

Rozdrabniacze Menart należą do najnowocześniejszych tego typu maszyn na świecie. Rozdrabniacze przemysłowe MENART zostały zaprojektowane z myślą o Instalacjach Recyklingu Odpadów, firmach świadczących specjalistyczne usługi w zakresie przetwarzania odpadów zielonych, firmach rolniczych i rolno-przemysłowych. Znajdują zastosowanie w rozdrabnianiu odpadów zielonych, gałęzi, palet drewnianych, drewna i innych odpadów organicznych. Charakteryzują się, bardzo dużą wytrzymałością i niezawodnością, wysoką wydajnością łatwością obsługi i konserwacji Istnieje możliwość wyboru pomiędzy mobilnym napędem spalinowym a stacjonarnym napędem elektrycznym a także napędem WOM.

Rozdrabniacze
Przesiewacze  Menart należą do najnowocześniejszych tego typu maszyn na świecie. Znajdują zastosowanie do przesiewania materiałów sypkich i ziemistych typu: komposty, odpady komunalne czy odpady zielone. Charakteryzują się, bardzo dużą wytrzymałością i niezawodnością, wysoką wydajnością łatwością obsługi i konserwacji. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy mobilnym napędem spalinowym a stacjonarnym napędem elektrycznym a także napędem WOM.

Przesiewacze
Przerzucarki Menart należą do najnowocześniejszych tego typu maszyn na świecie. Znajdują zastosowanie w procesach usprawniających i przyśpieszających przetwarzanie odpadów organicznych. Charakteryzują się bardzo dużą wydajnością pracy, niskim zużyciem paliwa, doskonałą jakością produkowanych kompostów. Przerzucarki Menart dzielą się na dwie grupy:

Przerzucarki samojezdne
Przerzucarki z napędem WOM